II Niedziela Zwykła 17.01.2021 r.

 1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. Wizyta duszpasterska jest ściśle związana ze wspólną modlitwą i  Błogosławieństwem Parafian i miejsc w których żyją. W dzisiejszych czasach tego Błogosławieństwa szczególnie potrzebujemy aby nie osłabła nasza wiara i zaufanie do Pana Boga. Tegoroczną Kolędę rozpocznę od soboty 23.01.2021 r. Do piątku bardzo proszę o zgłaszanie się rodzin, które zechcą mnie przyjąć. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii, w kancelarii, telefonicznie nr 601 068 580 i e-mail: kancelaria@parafiaworow.pl W związku z pandemią w tym roku będę jeździł swoim samochodem, używał swojego kropidła i nie będę spożywał posiłków. Bardzo proszę o otwieranie bram i drzwi, tak bym nie dotykał dzwonków i klamek. W trakcie wizyty wszyscy bądźmy w maskach i zachowajmy możliwy dystans. Bardzo proszę powiadomić o kolędzie sąsiadów i ewentualnie pomóc im się zgłosić. W sobotę od g. 9.00 odwiedzę mieszkańców Szczęsnej.
 3. Intencje mszalne:
  pn.      17.00
  wt.        7.00 o Bł. Boże dla Syna w rocznicę Chrztu Św. i dla całej Rodziny.
  śr.        17.00 dziękczynna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
  czw.      7.00 
  pt.       17.00
  sob.     17.00 + Wacława Kruszewskiego,
             17.30 + Hannę i c.r. Mrola, Józefa i Halinę Maliszewskich,
             18.00 + Tadeusza Małeckiego w miesiąc po śm.
  ndz.      8.30 o potrzebne łaski dla wnuków,
             10.00 + Włodzimierza Chojeckiego,
             12.00 + Mariannę, Henryka i zm. z c.r. Pawlaków,
             17.00 + Ewę i Zdzisława Wojdalskich, Ryszarda Górskiego.