KOLĘDA 2021 r.

Wizyta duszpasterska jest ściśle związana ze wspólną modlitwą i  Błogosławieństwem Parafian i miejsc w których żyją. W dzisiejszych czasach tego Błogosławieństwa szczególnie potrzebujemy aby nie osłabła nasza wiara i zaufanie do Pana Boga. Tegoroczną Kolędę rozpocznę od soboty 23.01.2021 r. Do piątku bardzo proszę o zgłaszanie się rodzin, które zechcą mnie przyjąć. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii, w kancelarii, telefonicznie nr 601 068 580 i e-mail: kancelaria@parafiaworow.pl W związku z pandemią w tym roku będę jeździł swoim samochodem, używał swojego kropidła i nie będę spożywał posiłków. Bardzo proszę o otwieranie bram i drzwi, tak bym nie dotykał dzwonków i klamek. W trakcie wizyty wszyscy bądźmy w maskach i zachowajmy możliwy dystans. Bardzo proszę powiadomić o kolędzie sąsiadów i ewentualnie pomóc im się zgłosić. W sobotę od g. 9.00 odwiedzę mieszkańców Szczęsnej.